Začnu od zítřka, zítra už si tu čokoládu nedám, zítra budu jíst pravidelně…

… zítřejší sliby váží míň, než dnešní snaha

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři, je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Každý jsme jiní a není univerzální plán, jak si zdravou váhu udržet, pro každého znamená zdravá váha něco jiného. Ale pokud se cítíme nekomfortně ve svém těle, zhoršuje kvalitu života. 

Pro někoho je důležité estetické hledisko, pro někoho obava z civilizačních chorob, pro někoho to, že si chce užít děti, vnoučata … Je správné se o své tělo starat tak, abyste měli radost ze sebe samých.

Ať už chcete zhubnout pár kilo do plavek nebo chcete jednou pro vždy změnit svoji životosprávu, tak ani jedno nejde bez vlastní motivace a chtění a musíte zvolit tu správnou cestu. Ke každému cíli vede cesta jinudy, protože každý jsme jiní a neexistuje univerzální recept pro všechny.

Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, respektujeme jej, zajímáš nás ty, jako člověk

1. Základní diagnostika a analýza těla:

Zdraví nestačí hodnotit pouze s ohledem na váhu a hmotnost … to jsou jen čísla, ale je potřeba se podívat, jak to vypadá uvnitř vašeho těla. Tato analýza ovlivní individuální nastavení celého procesu a naší spolupráce, nastavení energetického příjmu, podíl

2. Úvodní konzultace (osobní nebo online):

je potřeba tě poznat jako člověka, tvůj zdravotní stav, dosavadní stravovací návyky, pohybové zvyklosti, denní režim nebo tvé chutě, preference i hříchy 😉

3. Startovací jídelníček:

Jedná se o 14denní speciální stravovací režim, který má za úkol zastavit nabírání hmotnosti a nastartování metabolismu. Naučíte se pravidelně jíst a navyknete si jídlo. Tento stravovací režim byl pečlivě sestaven odborně tak, aby Vaše tělo dostalo jasný signál, že má hubnout, ale zároveň nehladovělo. Mějte však na paměti, že tento stravovací režim je sestaven jen pro nastartování metabolismu, není určen k dlouhodobé výživě. Je třeba zdůraznit, že se nejedná o osobní výživový plán v pravém slova smyslu a není sestaven na základě Vašich individuálních potřeb. Ten obdržíte poté, co zjistíte, které potraviny a jaké množství zvládnete, sami lépe porozumíte Vašemu tělu a jeho potřebám.

4. Osobní výživový a motivační plán:

Je připraven klientovi opravdu na míru s ohledem na diagnostiku těla, časové možnosti, práci na směny, zdraví, alergie a intolerance event. další potřebná vyšetření. Součástí jsou i praktické rady, abyste si na nový životní styl zvykli a jednoduše jej aplikovali do běžného života. Aby se nejednalo jen o další krátkodobou dietu, ale změnu životního stylu, aby se vše stalo pro Vás přirozené, a hlavně vás to bavilo. Nestíháte jíst 5x denně? Nevadí. I s menším množstvím denních porcí můžete dosáhnout svých výsledků. Výživový plán je velmi jednoduchý. U každé denní porce najdete jednoduchý vzorec, jak si jídlo sami správně sestavit, množství jednotlivých potravin a recepty tvořené přímo Vám na míru.

5. Odborná pomoc:

Stejně důležité, jako dosažení svých cílů (redukce, přibírání, nabírání svaloviny…), je udržení dosažených výsledků natrvalo, což je mnohdy těžší než samotný proces hubnutí. Z praxe víme, že změna fungování organismu je psychicky velmi náročná, a to nejen kvůli obvyklé úpravě jídelníčku. Proto jsme Vám k dispozici jako poradci i parťáci a pečujeme o Vás dlouhodobě.

  • pravidelné osobní konzultace a opakované diagnostiky a monitoring výsledků
  • nejste v tom nikdy sami – vysoká a nekončící motivace, na tu jsme specialisté
  • online podpora – jsme k dispozici na telefonu, e-mailu, Messengeru nebo WhatsApp