Bylo potřeba říci si, který den je ten „D“

Odhodlání „něco se sebou udělat“ jsme v sobě měli hodně dlouho. A bohužel stejně dlouho trvalo i to „konečně“ začít. A přitom to bylo tak jednoduché – jeden telefonát a 1. schůzka s Katkou. Důvodem byla nejen touha shodit nějaké to kilo, ale především zdravotní stránka – vysoký tlak, pocit plnosti a celková únava.
Katka je velice sympatická a už po prvních pár slovech nám bylo jasné, že jsme na správném místě. Probrali jsme náš dosavadní styl stravování, a i když jsme se doposud snažili stravovat celkem zdravě, rozhodně jsme našli spoustu chyb a nesprávných postupů, hlavně v množství, kvalitě a intervalech jídla. Katka nám vysvětlila základní princip a sestavila jídelníček pro nás oba.
Ano – bylo zase potřeba říci si, který den je ten „D“, ale pak to nějak přišlo samo a my začali. Je to sice o určité disciplíně, je to o přípravě na každý den, je to o pohybu, ale jde to a stojí to za to! Nutno říci, že je to vlastně fajn, jídla jsou chutná, zdravá, porce jsou dostačující. Nový styl přinesl své výsledky a nám se podařilo to, co za celé snažení se dříve ne. Shodili jsme kila a nabrali sílu, zlepšil se zdravotní stav, možná i sebevědomí, člověk se cítí mnohem lépe, přibyl elán, nevadí pohyb a život je tak nějak radostnější.
Naší snahou bude takto pokračovat i nadále a Katko moc děkujeme.