Manželé Vilém a Jana

Manželský pár, kteří spolu nejen žijí ve své domácnosti, vychovávají tři syny, ale zároveň spolu i pracují v rodinné firmě, mají několik obchůdků se slovenskými domácími produkty. Po absolvování péče u Katky si otevřeli také obchod se zdravou výživou – Moje zdravá výživa.

Na počátku jsme si chtěli ověřit, jak jsme na tom, … kdo z nás dvou je na tom lépe. Analýza těla nám prozradila, co jsme opravdu netušili. Přestože Vilém občas sportuje, tak jeho hodnoty nejen podkožního tuku, ale hlavně toho vnitřního nebyly uspokojující. Proto jsem se rozhodli, že s tím musíme něco udělat. Přestože jsem měla za sebou několik diet, nevěděli jsme kde a jak začít a věděli, jsme, že potřebujeme odbornou pomoc.

Katka nám nabídla nejen pomoc po stránce odborné, ale také po stránce podpory a motivace. Moc nám pomohlo, že jsme na to byli dva. Katka nám upravila jídelníček na míru, abychom mohli jídlo připravovat spolu a byli do toho vtaženi i naši synové, kterým se také v mnohém jídelníček změnil.

V průběhu programu se nám v hlavě utvářel i nový pracovní projekt – obchod se zdravou výživou. O to byla motivace ještě větší … přece nebudou majitelé zdravé výživy obézní a nebudou vědět, co v obchodě prodávají 😊 Také v tom nám Katka pomohla, poradila nám, které ingredience se na co používají, co je opravdu zdravé a co se jen zdravě tváří.